Dega-logo

سفارشی سازی

CUSTOMIZATION

تولید منحصر به فرد محصولات بر اساس خواسته‌های شما با استفاده از فرمولاسیون مدنظر شما

شریک تجاری ما باشید

شما بعنوان تولیدکننده، توزیع‌کننده یا حتی مصرف‌کننده عمده محصولات لبنی ممکن است نیاز داشته باشید

محصول دگا با فرمول اختصاصی و منحصر به خود

داشته باشید. این امکان برای شما فراهم است تا محصول دگا، با فرمولاسیون انحصاری، و حق فروش انحصاری سفارش دهید!

pizza slice

تولید محصول اختصاصی شما در سبد محصولات دگا با در اختیار گرفتن برند و تولیدشده با فرمولاسیون منحصر‌به‌فرد و داشتن حق توزیع و فروش انحصاری در یک منطقه یا کل یک کشور

محصول دگا

مطابق نیاز شما

در اختیار شما

معرفی شرکت

شرکت هامون شیر سلماس از سال ۱۳۸۰ شروع به کار نموده و در شهرک صنعتی سلماس در طی مراحل ساخت و تجهیز خطوط تولید تا‏کنون بیش از بیست پروانه ساخت دریافت کرده و همچنین موفق به استقرار سیستم‏ های کیفی iso 9001:2008 و iso 22000:2005 در فضای تولیدی خود شده است.

عمده محصولات تولیدی شرکت، پنیر پیتزا در دو نوع موزارلا و پروسس می‏ باشد که در بسته بندی و اوزان مختلف تولید می‏ شود و علاوه بر پنیر، انواع خمیر پیراشکی، خمیر پیتزا، سمبوسه و همچنین انواع سس را در پروسه تولید خود گنجانده است که در مصارف خانگی و رستورانی کاربرد بالایی دارد.

گاو
پخش ویدیو

سوالات رایج

فرق برون‌سپاری با سفارشی‌سازی در چیست؟

در برون‌سپاری شما محصولی با برند خود را به شرکت دگا سفارش می‌دهید و تولید می ‌شود. اما در سفارشی سازی محصول با یکی از برندهای دگا تولید می‌شود. در هر دو حالت محصول تولیدی فرمولاسیون مدنظر شما را خواهد داشت.

محصول تولیدی به سفارش من را دیگران نیز می‌فروشند؟

خیر. محصول به سفارش شما و ویژه شما تولید خواهد شد و مطابق قرارداد در محدوده جغرافیایی و زمانی توافقی در انحصار شما می‌باشد.

چرا سفارشی سازی گزینه خوبی برای من است؟

ایجاد خط تولید جدید سرمایه بسیار بالایی نیاز دارد. علاوه بر آن، نیاز به دانش فنی و تخصص خیلی بالایی دارد و جمع‌آوری متخصصین این حوزه پروسه پیچیده‌ای است. شما با هزینه بسیار کمتر می‌توانید محصول مدنظر خود را با کیفیت تضمین شده داشته باشید و وارد پروسه زمانبر تولید نشوید.

آیا حداقل میزان سفارش وجود دارد؟

بله. متناسب با نوع محصول سفارشی حداقل میزان ثبت سفارش درنظر گرفته می‌شود.

ناظر بر کیفیت محصول تولیدی کیست؟

محصولات سفارشی‌سازی شده همانند همه محصولات تولیدی دگا تمامی استانداردهای محصول را دارا می‌باشند. در سفارشی سازی محصول با یکی از برندهای دگا ارائه می‌شود و کیفیت آن تضمینی دگا بایستی باشد.

تماس با ما

محصولات

Products