Dega-logo

پنیر اولیه دگا

Primary Cheese

سیب سلامت
استاندارد
badge-haccp-min
پنیر اولیه

پنیر اولیه

یک نوع پنیر رنتی است که در تولید پنیر پیتزا به عنوان ماده اولیه استفاده میشود. یک لخته رنتی نزدیک به صفر درصد چربی است که این نوع پنیر بیشتر در ایران متداول است و نمونه های خارجی چربی بالاتری دارند.

پودر رنت کازئین نوعی پنیر اولیه پودر شده است که سرشار از کازئین می باشد. دلیل اصلی کش پنیر بدلیل پروتئین کازئین موجود در این پنیر به میزان زیاد می‌باشد.

کازئین موجود در این پنیر توسط یون کلسیم باهم پیوند یافته و تولید کاپاکازئین میکند که یک زنجیره طولانی از پروتئین است و باعث کش پنیر میگردد.

 

مزرعه

شیر تازه از بهترین مراتع ایران

لطافت و تازگی پنیرهای دگا بواسطه استفاده از خوشمزه‌ترین شیر ایران است که طعم و خواص خود را مدیون تغذیه دام در ارتفاعات سرسبز استان آذربایجان می‌باشد.

لذت یک دورهمی خوشمزه

عطر خوب و دلنشین پنیرهای دگا در زمان  پخت در فضا پیچیده و خبر از یک غذای لذیذ می‌ده. ،پروتئین شیر موجود در پنیر پیتزا بعنوان منبع غنی کلسیم سلامتی و نشاط ما را همراه دارد و یک خاطره شیرین و خوشمزه در کنار عزیزانمان رقم می‌زند.

دگا در کنار شما

آیکن ترازو

کنترل وزن

استخوان

استحکام مفاصل

معده

هضم سریع و آسان

kf-immune-icon

افزایش ایمنی بدن

اتواع دستور پخت غذا با این محصول

جهت خرید محصولات، همکاری تجاری، کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی‌های متمایز این محصول و پیشنهادات و انتقادات تنها کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم روبرو را تکمیل نمایید.

مشتاق شنیدن پیام‌های شما هستیم!