Dega-logo

پنیر ریکوتا دگا

Ricotta Cheese

سیب سلامت
استاندارد
badge-haccp-min
ricotta cheese

پنیر ریکوتا

ریکوتا یک نوع پنیر ایتالیایی است که معمولا از شیر گوسفند یا گاو بوسیله باقی مانده آب پنیر پس از تولید پنیر تهیه میشود. ، ریکوتا در لغت نامه بمعنای (دوبار پخته شده) می‌باشد.
بطور کلی ریکوتا فقط از آب پنیر بدست می آید، اما امروزه از شیر یا ترکیبات شیری و آب پنیر بدست می آید. ریکوتای تولیدی در کارخانجات لبنی فقط از آب پنیر می باشد.
این پنیر دارای پروتئین هایی از جمله آلبومین و گلوبولین می باشد و علاوه بر روتئین دارای سلنیوم، کلسیم، مواد معدنی و ویتامین های مختلف نیز می‌باشد.
ریکوتا فواید زیادی از جمله استحکام استخوان‌ها و سالم و قوی نگه داشتن آن‌ها، کمک به کاهش وزن و همچنین کمک به کاهش فشارخون و کنترل کردن آن و پروتئین بسیار بالا برای تقویت سیستم بدن دارد.
این پنیر حاوی ۹ اسید آمینه ضروری است و به علت داشتن فسفر تنظیم کننده فشار خون می‌باشد.

مزرعه

شیر تازه از بهترین مراتع ایران

لطافت و تازگی پنیرهای دگا بواسطه استفاده از خوشمزه‌ترین شیر ایران است که طعم و خواص خود را مدیون تغذیه دام در ارتفاعات سرسبز استان آذربایجان می‌باشد.

لذت یک دورهمی خوشمزه

عطر خوب و دلنشین پنیرهای دگا در زمان  پخت در فضا پیچیده و خبر از یک غذای لذیذ می‌ده. پروتئین شیر موجود در پنیر پیتزا بعنوان منبع غنی کلسیم سلامتی و نشاط ما را همراه دارد و یک خاطره شیرین و خوشمزه در کنار عزیزانمان رقم می‌زند.

دگا در کنار شما

آیکن ترازو

کنترل وزن

استخوان

استحکام مفاصل

معده

هضم سریع و آسان

kf-immune-icon

افزایش ایمنی بدن

اتواع دستور پخت غذا با این محصول

جهت خرید محصولات، همکاری تجاری، کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی‌های متمایز این محصول و پیشنهادات و انتقادات تنها کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم روبرو را تکمیل نمایید.

مشتاق شنیدن پیام‌های شما هستیم!